Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Takim i OVK-së dhe ministrit Peci

09/06/2021 @ 10:00 - 10:30 UTC+0

Temë diskutimi, mungesa e ligjit për OVK-në!

Details

Date:
09/06/2021
Time:
10:00 - 10:30 UTC+0

Venue

Ministria e Bujqësisë
Adresa: Rr. Ukshin Hoti - Kompleksi ‘Ramiz Sadiku’
Prishtinë, 10000